blue shadow

Urodziny blue shadow

 
Dziś ostatni dzień naszego urodzinowego miesiąca...
Kochana, chciałyśmy Ci bardzo podziękować, że jesteś z nami ❤
Same nie możemy uwierzyć, że to już 7 lat...
 
To dzięki Tobie możemy realizować swoje marzenie, marzenie o marce, która przede wszystkim widzi w Tobie drugiego człowieka i jest uważna na Twoje potrzeby.
Sytuacja, w której aktualnie jesteśmy, jest ogromnym wyzwaniem dla każdego z nas. Bycie w "nie wiem co będzie jutro" to szczególne uczucie, bo z jednej strony może budzić ogromny lęk, a z drugiej strony to idealna sytuacja aby być "tu i teraz" i doświadczać tego, co jest, takie, jakie jest.
 
Tak jak kij ma dwa końce, tak każda sytuacja ma zawsze dwa bieguny....
Jest taka chińska przypowieść, do której lubimy wracać w trudniejszych momentach...
"W małej chińskiej wiosce mieszkał starszy mężczyzna. Całym jego dobytkiem był kawałek pola oraz koń, z pomocą którego uprawiał rolę.
Koń był dla wieśniaka niezwykle wartościowy, ponieważ dzięki niemu mógł zapewnić byt sobie oraz swojemu synowi. Pewnego dnia koń zniknął. Sąsiedzi współczuli wieśniakowi takiego nieszczęścia. Mężczyzna nie zamartwiał się jednak stratą konia, lecz ze spokojem pytał:
 
„Szczęście? Nieszczęście? Kto wie?”
 
Tydzień później zwierzę niespodziewanie powróciło do właściciela, przyprowadzając ze sobą stado innych koni. Tym razem sąsiedzi nie mogli uwierzyć w to, jakie szczęście spotkało starego wieśniaka – w całej wiosce nikt nie miał tylu koni! Gratulowali mu z całego serca. Mężczyzna podziękował im za miłe słowa, po czym zapytał: „Skąd wasza pewność, że to, co się wydarzyło, jest szczęściem?” Sąsiedzi dziwili się tym słowom i uznali starca za niewdzięcznika. Pewnego razu syn wieśniaka postanowił okiełznać jednego z nowych koni. Niestety, jego próba nie powiodła się, ponieważ spadł z grzbietu zwierzęcia i złamał nogę. Sąsiedzi ponownie składali mężczyźnie wyrazy współczucia w obliczu takiego nieszczęścia, jednak wieśniak pytał tylko:
 
„Szczęście? Nieszczęście? Kto wie?”.
 
Dni mijały, a kraj pogrążył się w wojnie. Do chińskiej wioski wkroczyli żołnierze, werbując do wojska młodzieńców zdolnych walczyć. Ku rozpaczy wielu rodzin, zabrali wszystkich młodych mężczyzn, z wyjątkiem jednego – syna wieśniaka, który leżał w łóżku ze złamaną nogą. Po jakimś czasie okazało się, że żaden z młodzieńców zaciągniętych do walk nie przeżył. Rodziny pogrążyły się w żałobie, jednak wieśniak pozostał niewzruszony, pytając tylko:
 
„Szczęście? Nieszczęście? Kto wie?”.
 
No właśnie.....Któż to wie, co jest dla nas dobre?
Jutro całe blue shadow spędza czas zupełnie offline.
Odpocznij, kochana, daj sobie czas na bycie z bliskimi tymi obecnymi
i tymi, których nosisz już tylko w sercu.
 
ściskamy mocno,
 
Sara i Roma
 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium