blue shadow

O nas

blue shadow - o nas

 

Droga (jeszcze) Nieznajoma,


pozwól nam się zabrać w niezwykłą podróż, w której marzenia się spełniają, a pasja i radość tworzenia dają niezwykłą siłę.

Zamknij oczy i wyobraź sobie, że czegoś bardzo pragniesz, że masz wyznaczony cel, do którego dążysz, który nadaje sens Twoim działaniom. Wiele lat temu miałyśmy takie marzenie. Marzenie, które dodawało nam energii i które w 2003 roku przerodziło się w rzeczywistość.

A oto nasza historia… Posłuchasz?

Siostrzana więź między nami zawsze była bardzo mocna, dlatego kiedy w naszej rodzinie pojawiły się problemy finansowe połączyłyśmy siły i szukałyśmy wspólnego sposobu na ich rozwiązanie.

Pożyczyłyśmy od naszej ukochanej babci 1500zł, aby spróbować spełnić marzenia o własnym sklepie z wyjątkowymi ubraniami.

To był rok 2003…

…udało się… zrobiłyśmy to! Po kilku miesiącach zmagań podpisałyśmy umowę na pierwszy, własny, wymarzony salon. To była niesamowita radość. Dosłownie fruwałyśmy nad ziemią. Jednak nasze niespokojne dusze ciągle pragnęły czegoś więcej… I tak zrodził się pomysł, który później przekułyśmy w cel – stworzenie własnej kolekcji i własnej marki odzieżowej.

Zainspirowały nas do tego pomysłu spotkania i rozmowy z cudownymi kobietami – naszymi klientkami. Wsłuchiwałyśmy się w ich potrzeby. Pragnęłyśmy spełnić życzenie każdej, która odwiedziła nasz salon… Trochę czasu minęło… Pierwsza pełna kolekcja blue shadow pojawiła się jesienią 2013 roku. Nasze wzruszenie było ogromne … usłyszałyśmy tyle ciepłych słów od naszych klientek. To był przełomowy moment w naszym życiu – od tamtej pory z radością i wielką pasją tworzymy kolekcje dla kobiet, które są niezwykłe, wyjątkowe … które podążają za głosem własnego serca i kochają życie!

Wierzymy, że każda kobieta, nosząc blue shadow, uśmiecha się przez cały dzień.

Tak jak i my uśmiechamy się projektując nowe kolekcje dla wszystkich niezwykłych kobiet… dla Ciebie…

 

Dziękujemy, że poświęciłaś naszej historii swój czas :)
I mamy nadzieję do zobaczenia w świecie blue shadow.

from Roma & Sara with love

 

Sara i Roma

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium