blue shadow
WYSYŁKA w ciągu 24h
DARMOWA DOSTAWA od 400 zł
ZWROT w ciągu 14 dni
INFOLINIA + 48 42 307 23 44
Wymiana towaru

Jeżeli z jakichkolwiek powodów kolor lub rozmiar towaru okazał się nieodpowiedni, to możesz dokonać jego wymiany w terminie 21 dni od daty odebrania przesyłki.

Kilka najważniejszych informacji o wymianie towaru:

1. Wymianie podlegają wyłącznie towary nieużywane, niezabrudzone, nieuszkodzone, posiadające wszystkie oryginalnie przymocowane metki. Wymienianą odzież prosimy odesłać wraz z wypełnionym formularzem oraz dowodem zakupu (paragon fiskalny/faktura VAT). Koszty odesłania wymienianego Towaru ponosisz Ty.

2. Wymianie podlegają wyłącznie Towary pierwotnie dostarczone pod adres znajdujący się w Polsce. Towar możesz wymienić na ten sam model w innym kolorze czy rozmiarze.

3. Przed wysłaniem towaru na wymianę prosimy, skontaktuj się z nami telefonicznie (+48 500 377 260) lub mailowo ([email protected]). Poinformuj nas którego produktu dotyczy wymiana. Dokonamy jego rezerwacji specjalnie dla Ciebie.

4. Po odesłaniu do nas towaru deklarujemy darmową wysyłkę wymienianego produktu za pośrednictwem Paczkomatów InPost lub Kuriera.

5. Darmowa wysyłka wymienianego towaru dotyczy tylko przesyłek wysyłanych na terenie Polski

 

Przesyłkę prosimy nadać na adres:

Sklep internetowy blue shadow

ul. Tuszyńska 61c

95-030 Rzgów

 

Podsumowanie krok po kroku:

1. Zarezerwuj inny rozmiar lub kolor kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo.

2. Wypełnij formularz wymiany towaru – powinnaś znaleźć go w przesyłce.

3. Odeślij wymieniany towar wraz z formularzem i dowodem zakupu. Po otrzymaniu przesyłki wyślemy do Ciebie paczkę z nowym towarem.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium