Wymiana towaru

Jeżeli z jakichkolwiek powodów zamówiony towar okazał się nieodpowiedni, nie spodobał Ci się kolor lub rozmiar był niedopasowany do Twojej sylwetki, to możesz dokonać jego wymiany w terminie 30 dni od daty odebrania przesyłki.

 

Kilka najważniejszych informacji o wymianie towaru:

 

1. Wymianie podlegają wyłącznie towary nieużywane, niezabrudzone, nieuszkodzone, posiadające wszystkie oryginalnie przymocowane metki. Wymienianą odzież prosimy odesłać wraz z wypełnionym formularzem oraz dowodem zakupu (paragon fiskalny/faktura VAT).

 

2. Towar możesz wymienić nie tylko na ten sam model w innym kolorze czy rozmiarze, ale również na zupełnie inny produkt – w przypadku wymiany na produkt tańszy zwrócimy Ci różnicę w cenie, w przypadku produktów droższych będziemy prosić Cię o dopłatę różnicy.

 

3. Przed wysłaniem towaru na wymianę prosimy, skontaktuj się z nami telefonicznie (500 377 260) lub mailowo ([email protected]). Poinformuj nas jakim produktem jesteś zainteresowana. Dokonamy jego rezerwacji specjalnie dla Ciebie.

 

4. Deklarujemy darmową wysyłkę wymienianego towaru za pośrednictwem Paczkomatów InPost lub Kuriera InPost.

 

5. Darmowa wysyłka wymienianego towaru dotyczy tylko przesyłek wysyłanych na terenie Polski

 

Przesyłkę prosimy nadać na adres:

Sklep internetowy blue shadow

ul. Grodzisko 81A

95-030 Rzgów

 

Podsumowanie krok po kroku:

 

1. Zarezerwuj inny rozmiar, kolor lub zupełnie nowy produkt – skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo

 

2. Wypełnij formularz wymiany towaru – powinnaś znaleźć go w przesyłce

 

3. Odeślij wymieniany towar wraz z formularzem i dowodem zakupu. Po otrzymaniu przesyłki wyślemy do Ciebie paczkę z nowym towarem.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium