blue shadow

The Lion Queen

The Lion Queen w miejskiej dżungli

Premiera filmu Król Lew już za nami. Jednak emocje wciąż żywe — nowe wydanie tej pięknej opowieści to prawdziwy majstersztyk! Musimy się Wam przyznać się, że jesteśmy prawdziwymi fankami opowieści o Simbie, jego rodzinie, przyjaciołach i wrogach — zarówno tej nowej wersji, jak i tej z 1994. Król Lew to coś więcej niż kreskówka, świetna animacja czy bajka dla dzieci. To doskonale opowiedziana historia - o sile przyjaźni, miłości, oddaniu, a także zdradzie - która poruszyła miliony widzów, a jej przekaz nigdy się nie przeterminuje. Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nie płakał, gdy Mufasa umierał… Nas wiele ze scen porusza, wzrusza i rozbawia za każdym razem. Właśnie dlatego w naszej kolekcji po prostu nie mogło zabraknąć t-shirtu, który powstał z inspiracji tym kultowym filmem.

 

Silna niczym Lwica

Po premierze filmowej, czas na premierę modową. Na cześć Króla Lwa postanowiłyśmy stworzyć t-shirt, który będzie doskonały w swej prostocie i minimalizmie. Tak powstał t-shirt w kolorze głębokiej czerni, z białym nadrukiem The Lion Queen. W ten sposób chciałyśmy zwrócić uwagę na kobiecy pierwiastek zawarty w tej wspaniałej opowieści. Wierzymy, że w tych dwóch słowach zawarłyśmy siłę kobiecej miłości, poświęcenia i mocy, jaka drzemie w każdej z nas. Co dnia wyruszamy w miejską dżunglę, wykazując się wielką siłą, jako partnerki, żony, matki, kobiety sukcesu — zawsze doskonałe. To wymaga niezwykłej, wewnętrznej mocy. I my, Lion Queens, ją mamy

T-shirt zaprojektowałyśmy w taki sposób, aby jeden rozmiar był uniwersalny dla różnych typów sylwetek. Odważne? Tak jak Ty!

Gdy czujesz energię i chcesz ją pokazać światu, połącz koszulkę The Lion Queen z dopasowanymi spodniami lub ołówkową spódnicę. Masz gorszy humor? Wskocz w t-shirt i wygodne legginsy. W domowym zaciszu poczuj się jak królowa dżungli.

Kiedyś to wszystko będzie Twoje…

Tworząc dla Was ten, jak i inne t-shirty miałyśmy na uwadze dobro natury. Produkujemy w Polsce, z polskich tkanin. Dbamy o to, by bawełna, z której szyjemy t-shirty dla Was była najlepszej jakości — trwała, przyjemna w dotyku. Tworzymy ubrania, które zagoszczą w Twojej szafie na wiele sezonów.

Uwagę przywiązujemy także do procesu produkcji — staramy się optymalizować zużycie wody, energii elektrycznej, stosujemy barwniki bezpieczne dla środowiska. Kierujemy się polityką fair trade. Dlaczego? Ponieważ zależy nam na naturze, na świecie, w którym żyjemy, na powietrzu którym oddychamy. Chcemy zadbać o nią najlepiej, jak tylko potrafimy. Chcemy, abyś pewnego dnia mogła powiedzieć swojemu dziecku: widzisz to, co oświetla słońce? To nasza piękna planeta, która kiedyś będzie Twoja...

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium