blue shadow

Pani Mikołajowa radzi: trendy 2020 w pakowaniu prezentów

Mikołaj ma najfajniejszy zawód na świecie. Pracuje tylko jeden miesiąc w roku, dostarcza dużo radości swoim odbiorcom, jeździ niecodziennym wehikułem i ma zgrany zespół małych pomocników, na których zawsze może polegać. Ale – jak mówi stare powiedzenie – za sukcesem każdego mężczyzny stoi zazwyczaj jego partnerka.

 

O Pani Mikołajowej nie słyszymy zbyt często, bo jest bardzo skromna. Bycie prawą ręką w rozdzielaniu prezentów tym, którzy na to zasługują, to jednak nie byle jaka odpowiedzialność. Oprócz spędzania czas w kuchni na wypiekaniu pysznych pierników w towarzystwie elfów, ta przemiła i ciepła osoba jest też światowym autorytetem w dziedzinie pakowania podarków. Zależało nam więc bardzo, żeby zapytać ją o najnowsze trendy w tej dziedzinie. Udało się! I to dzięki jej radom mamy dla Ciebie w tym świątecznym sezonie niezwykle piękną, charytatywną propozycję.

 

 

Pani Mikołajowa pochwaliła nas przede wszystkim za to, że i w tym roku cały dochód z pakowania prezentów przekażemy na rzecz Fundacji Anny Dymnej „Mimo wszystko”. Ta krakowska organizacja pożytku publicznego zajmuje się pomocą dorosłym osobom niepełnosprawnym oraz pozostającym w trudnej sytuacji życiowej z innych przyczyn. Cieszymy się, że – z Twoją pomocą - kolejny raz możemy się przyczynić do tak szlachetnego celu.

 

Także za radą Pani Mikołajowej, postanowiłyśmy w tym roku iść z duchem czasu. Tym samym rozszerzamy naszą ofertę świątecznego pakowania na obszar online. Według danych, zebranych przez Instytut Świętego Mikołaja w Rovaniemi, w roku 2020 dało się zauważyć zdecydowany wzrost zainteresowania robieniem zakupów przez internet. My także odnotowałyśmy tę tendencję. Dlatego też chętnie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i nawykom naszych klientek. Bo ponoć nawet elfy nagle masowo zaczęły googlować naszą stronę.

 

 

Dodatkowo, Biegun Północny zasugerował, żebyśmy bardziej urozmaiciły formę opakowania, zachowując jednak jednocześnie nasze ekologiczne podejście do tematu. Spodobał nam się ten pomysł. Stąd fasonowe pudełko z brązowego kartonu będzie podstawą całej kompozycji. Ale do tego dodamy szereg świąteczno-zimowych akcentów: pięknie pachnącą laskę cynamonu, gwiazdki anyżu, suszone plastry pomarańczy, świeżą gałązkę choinkową, sznurek jutowy oraz mały drewniany spinacz. Chcemy też, żebyś pamiętała o nas w te Święta - dorzucimy więc jeszcze bilecik lub skórkę z naszym logo.

 

 

Wiemy dobrze, że nie zawsze największe prezenty są najpiękniejsze. Czasem mała rzecz może mieć równie wielki wymiar. Niektóre podarki mają też nietypowe kształty. Ale nie musisz się martwić o to, jak zmieścić je w nasze pudełka. Dajemy Ci bowiem do wyboru aż trzy różne rozmiary opakowań. Dzięki temu można włożyć do nich nie tylko stylowe skarpetki, ale także ciepły szal albo nawet przemiły, zimowy sweterek. Wybierz tylko opakowanie, a my zajmiemy się efektownie całą resztą. Takie ułatwienia, ze względów logistycznych i transportowych, są ponoć w Laponii bardzo cenione. Słyszałyśmy, jak Rudolf dyskutował o tym z innymi reniferami.

 

 

Najfajniejsze wydaje nam się jednak to, że poszczególne opakowania mogą się od siebie zasadniczo różnić, bo do każdego podchodzić będziemy zupełnie indywidualnie. A że kombinacji ozdób jest sporo, dołożymy wszelkich starań, aby wyczarować naprawdę niepowtarzalne, magiczne kompozycje. Jest więc duża szansa, że Twój prezent będzie wyjątkowy i tylko Twój. Nie chcemy się chwalić, ale tym też zapunktowałyśmy u Pani Mikołajowej.

 

 

I jeszcze jedna sprawa: nie zapomniałyśmy o tych z Was, które w dalszym ciągu wolą odwiedzać nas stacjonarnie. Wy także macie okazję wziąć udział w naszej akcji. Chcemy Was tylko uprzedzić, że opakowania „offline” będą inne od tych online. W sklepach, zamiast pudełek, proponujemy pakowanie w równie piękne, ozdobne torebki. W końcu Święta Bożego Narodzenia są tylko raz w roku.

 

Na sam koniec naszych konsultacji z pakowaniu podarków Pani Mikołajowa zapewniła nas, że przekaże informacje o naszej akcji swojemu mężowi. Kto wie, być może w tym roku my też zasłużymy na piękne prezenty :) 

 

P.S.1: Tu są rozmiary pudełek (w cm), dostępnych w akcji pakowania prezentów online:

 

17 x 26 x 6,5
23,5 x 37 x 5,5
32 x 46 x 10

 

P.S.2: Cena pakowania prezentów w ozdobne torebki w sklepach stacjonarnych to 9,90zł. Cena pakowania w pudełka w akcji online to 19,90zł., bez względu na wielkość pudełka. 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium