Więcej widoków

Top z satynowym połyskiem 2 - beż/czarny

Top Bitcom 2 BS Beż/Czarny

99,90 zł

Cena zawiera 23% VAT

Wybierz rozmiar

Sprawdź swój rozmiar!

* wymagane pola

Short Description

Skład: 100% poliester

 

- top wyprodukowany w Polsce

- wykonany z tkaniny z satynowym połyskiem

- bieliźnianego wyrazu dodaje koronka na przodzie i tyle.

- luźny w formie , na tyle troczek do regulacji dekoltu

 

Modelka na zdjęciu:

- wzrost: 177 cm

- rozmiar topu: 36

Tabela rozmiarów
Rozmiar34363840
Obwód klatki piersiowej80848892
Obwód pasa80848892
Obwód bioder100104114120
Długość pleców62656666
Długość przodu46495050
  1. - Obwód pasa
  2. - Obwód bioder
  3. - Długość boczna produktu
Wszystkie produkty mierzone na płasko bez rozciągania +/- 2-3 cm
Dostawa

PrzesyłkaForma płatnościKoszt dostawyPrzybliżony czas dostawy
Poczta Polska odbiór w punkciePrzedpłata na konto10,00 zł1-2 dni robocze
Paczkomaty InPostPrzedpłata na konto11,00 zł1-2 dni robocze
Kurier48Przedpłata na konto11,00 zł1-2 dni robocze
Kurier DPDPrzedpłata na konto12,90 zł1-2 dni robocze
Kurier DPDPłatność przy odbiorze18,90 zł1-2 dni robocze

Podany czas dostawy, dotyczy terminu dostarczenia przesyłki przez przewoźnika.

Nasze towary dostarczamy wyłącznie do Polski. Zamówienia realizowane są w terminie 1-5 dni roboczych.

Zwroty

Kupuj bez ryzyka. Masz 14 dni na odstąpienie od umowy sprzedaży.

Czytaj więcej >

Jeżeli decydujesz się na wymianę zakupionego towaru, nie poniesiesz kosztów ponownej wysyłki.

Czytaj więcej >

Zapytaj o produkt

Inne kolory

Inne produkty z linii