Więcej widoków

Szmizjerka - blue jeans

Sukienka Endi BS Blue Jeans

Cena zawiera 23% VAT

Wybierz rozmiar

* wymagane pola

Short Description

Skład: 100% tencel

 

- sukienka wyprodukowana w Polsce

- sukienka koszulowa, zapinana na guziki

- długość midi, tył asymetryczny

- rękaw z mankietem zapinany na guzik, dodatkowo podtrzymywacz

- szlufki i pasek do przewiązania w talii

 

Modelka na zdjęciu:

- wzrost: 177 cm

- rozmiar sukienki: 36

Tabela rozmiarów
Rozmiar343638404244
Obwód klatki piersiowej889296100102108
Obwód pasa9296102108108108
Obwód bioder110112114120122126
Długość rękawa zew/od ramienia626262626263
Długość pleców106107107107107107
Długość przodu899091919196
  1. - Obwód klatki piersiowej
  2. - Obwód pasa
  3. - Obwód bioder
  4. - Długość rękawa zew/od ramienia
  5. - Długość pleców
  6. - Długość przodu
Wszystkie produkty mierzone na płasko bez rozciągania +/- 2-3 cm
Dostawa

Koszt przesyłki kurierskiej:

12,90 zł w przypadku płatności przelewem na konto.

18,90 zł w przypadku płatności przy odbiorze.

Czas dostarczenia przesyłki 1-2 dni robocze.

 

Zwroty

Kupuj bez ryzyka. Masz 14 dni na odstąpienie od umowy sprzedaży.

Czytaj więcej >

Jeżeli decydujesz się na wymianę zakupionego towaru, nie poniesiesz kosztów ponownej wysyłki.

Czytaj więcej >

Zapytaj o produkt