Więcej widoków

Sukienka z printem - kwiaty/bakłażan

Sukienka Climaxi BS Kwiaty/Bakłażan

Normalna cena: 169,90 zł

Special Price 119,90 zł

Cena zawiera 23% VAT

Wybierz rozmiar

* wymagane pola

Normalna cena: 169,90 zł

Special Price 119,90 zł

Short Description

Skład: 100% wiskoza

 

Rozkloszowana sukienka wykonana z delikatnej tkaniny wiskozowej z autorskim drukiem.

Dekolt w serek na przodzie i tyle, dodatkowo pod biustem troczki do przewiązania, zabieg ten daje więcej możliwości w stylizacji.

Sukienka zapinana na kryty zamek.

 

- sukienka wyprodukowana w Polsce

- wykonana z naturalnej tkaniny wiskozowej z autorskim drukiem

- dekolt w serek na przodzie i tyle

- pod biustem troki do przewiązania

- odcinana w talii, dół rozkloszowany

 

Modelka na zdjęciu:

- wzrost: 177 cm

- rozmiar sukienki: 36

Tabela rozmiarów
Rozmiar343638404244
Obwód klatki piersiowej76808488929
Obwód pasa727680848892
Obwód bioder86909498102106
Długość rękawa zew/od ramienia2828.52929.53030.5
Długość pleców888990929495
Długość przodu888990929495
  1. - Obwód klatki piersiowej
  2. - Obwód pasa
  3. - Obwód bioder
  4. - Długość rękawa zew/od ramienia
  5. - Długość pleców
  6. - Długość przodu
Wszystkie produkty mierzone na płasko bez rozciągania +/- 2-3 cm
Dostawa

PrzesyłkaForma płatnościKoszt dostawyPrzybliżony czas dostawy
Poczta Polska odbiór w punkciePrzedpłata na konto10,00 zł1-2 dni robocze
Paczkomaty InPostPrzedpłata na konto11,00 zł1-2 dni robocze
Kurier48Przedpłata na konto11,00 zł1-2 dni robocze
Kurier DPDPrzedpłata na konto12,90 zł1-2 dni robocze
Kurier DPDPłatność przy odbiorze18,90 zł1-2 dni robocze

Podany czas dostawy, dotyczy terminu dostarczenia przesyłki przez przewoźnika.

Nasze towary dostarczamy wyłącznie do Polski. Zamówienia realizowane są w terminie 1-5 dni roboczych.

Zwroty

Kupuj bez ryzyka. Masz 14 dni na odstąpienie od umowy sprzedaży.

Czytaj więcej >

Jeżeli decydujesz się na wymianę zakupionego towaru, nie poniesiesz kosztów ponownej wysyłki.

Czytaj więcej >

Zapytaj o produkt