Więcej widoków

Sukienka z ozdobnym haftem - morgan czarny

Sukienka Margareth Morgan BS Czarny

Cena zawiera 23% VAT

Wybierz rozmiar

* wymagane pola

Short Description

Skład: 75% poliester 20% wiskoza 5% elastan

 

- sukienka wyprodukowana w Polsce

- model rozkloszowany w dole wykończony falbaną

- dopasowany rękaw z naszytą falbanką

- dekolt wykończony półgolfem

- sukienka wykonana z dzianiny, na przodzie i rękawach haft

 

Modelka na zdjęciu:

- wzrost: 177 cm

- rozmiar sukienki: 36

Tabela rozmiarów
Rozmiar3638404244
Obwód klatki piersiowej84929496100
Obwód pasa100104108112116
Obwód bioder120126130134136
Długość rękawa zew/od ramienia6262626262
Długość pleców102103103104104
Długość przodu8686868692
  1. - Obwód klatki piersiowej
  2. - Obwód pasa
  3. - Obwód bioder
  4. - Długość rękawa zew/od ramienia
  5. - Długość pleców
  6. - Długość przodu
Wszystkie produkty mierzone na płasko bez rozciągania +/- 2-3 cm
Dostawa

Koszt przesyłki kurierskiej:

12,90 zł w przypadku płatności przelewem na konto.

18,90 zł w przypadku płatności przy odbiorze.

Czas dostarczenia przesyłki 1-2 dni robocze.

 

Zwroty

Kupuj bez ryzyka. Masz 14 dni na odstąpienie od umowy sprzedaży.

Czytaj więcej >

Jeżeli decydujesz się na wymianę zakupionego towaru, nie poniesiesz kosztów ponownej wysyłki.

Czytaj więcej >

Zapytaj o produkt