Więcej widoków

Sukienka serpentyna 3 - szmaragdowy

Sukienka Serpentyna 3 BS Szmaragdowy

259,90 zł

Cena zawiera 23% VAT

Wybierz rozmiar

Sprawdź swój rozmiar!

* wymagane pola

259,90 zł

Short Description

Skład: wierzch: 100% poliester   spód: 100% wiskoza

 

Eteryczna sukienka z koronką. Wykonana z delikatnej transparentnej tkaniny, na naturalnej podszewce.

Długi rękaw z gumką, wykończony koronką. Fason rozkloszowany.

 

- sukienka wyprodukowana w Polsce

- model wykonany z tkaniny, na naturalnej podszewce

- karczek golf, główka rękawa i mankiet wykonana z koronki

- fason rozkloszowany

- na tyle łezka z pęknięciem i guzik do zapięcia

 

Modelka na zdjęciu:

- wzrost: 177 cm

- rozmiar sukienki: 36

 

Tabela rozmiarów
Rozmiar3638404244
Obwód klatki piersiowej98100102106108
Obwód pasa106114116124128
Obwód bioder124136140144148
Długość rękawa zew/od ramienia6565656666
Długość pleców8890909498
Długość przodu8890909698
  1. - Obwód klatki piersiowej
  2. - Obwód pasa
  3. - Obwód bioder
  4. - Długość rękawa zew/od ramienia
  5. - Długość pleców
  6. - Długość przodu
Wszystkie produkty mierzone na płasko bez rozciągania +/- 2-3 cm
Dostawa

PrzesyłkaForma płatnościKoszt dostawyPrzybliżony czas dostawy
Poczta Polska odbiór w punkciePrzedpłata na konto10,00 zł1-2 dni robocze
Paczkomaty InPostPrzedpłata na konto11,00 zł1-2 dni robocze
Kurier48Przedpłata na konto11,00 zł1-2 dni robocze
Kurier DPDPrzedpłata na konto12,90 zł1-2 dni robocze
Kurier DPDPłatność przy odbiorze18,90 zł1-2 dni robocze

Podany czas dostawy, dotyczy terminu dostarczenia przesyłki przez przewoźnika.

Nasze towary dostarczamy wyłącznie do Polski. Zamówienia realizowane są w terminie 1-5 dni roboczych.

Zwroty

Kupuj bez ryzyka. Masz 14 dni na odstąpienie od umowy sprzedaży.

Czytaj więcej >

Jeżeli decydujesz się na wymianę zakupionego towaru, nie poniesiesz kosztów ponownej wysyłki.

Czytaj więcej >

Zapytaj o produkt

Inne kolory

Inne produkty z linii