Więcej widoków

Sukienka sati maxi - kwiaty herbal

Sukienka Sati Maxi 2 BS Kwiaty Herbal

Normalna cena: 429,90 zł

Special Price 299,90 zł

Cena zawiera 23% VAT

Wybierz rozmiar

Sprawdź swój rozmiar!

* wymagane pola

Normalna cena: 429,90 zł

Special Price 299,90 zł

Short Description

Skład: 100% poliester  spód: 95% wiskoza 5% elastan

 

- sukienka wyprodukowana w Polsce

- wykonana z miękkiej siatki z drukiem na naturalnej podszewce

- długość maxi z falbanami i rozcięciem na nogę

- dekolt półokrągły z odciętym karczkiem z falbaną

- na tyle łezka

- długi rękaw z falbanami

- sukienka w sprzedaży bez widocznego paska na zdjęciach

 

Modelka na zdjęciu:

- wzrost: 172 cm

- rozmiar sukienki: 36/38

 

Modelka plus size:

- wzrost: 180 cm

- rozmiar sukienki: 44/46

 

Tabela rozmiarów
Rozmiar3436/3840/4244/46
Obwód klatki piersiowej9096103110
Obwód pasa68727280
Obwód bioder9498102106
Długość rękawa zew/od ramienia57575858
Długość pleców146147148150
Długość przodu138139140142
  1. - Obwód klatki piersiowej
  2. - Obwód pasa
  3. - Obwód bioder
  4. - Długość rękawa zew/od ramienia
  5. - Długość pleców
  6. - Długość przodu
Wszystkie produkty mierzone na płasko bez rozciągania +/- 2-3 cm
Dostawa

PrzesyłkaForma płatnościKoszt dostawyPrzybliżony czas dostawy
Poczta Polska odbiór w punkciePrzedpłata na konto10,00 zł1-2 dni robocze
Paczkomaty InPostPrzedpłata na konto11,00 zł1-2 dni robocze
Kurier48Przedpłata na konto12,30 zł1-2 dni robocze
Kurier DPDPrzedpłata na konto12,90 zł1-2 dni robocze
Kurier DPDPłatność przy odbiorze18,90 zł1-2 dni robocze

Podany czas dostawy, dotyczy terminu dostarczenia przesyłki przez przewoźnika.

Nasze towary dostarczamy wyłącznie do Polski. Zamówienia realizowane są w terminie 1-5 dni roboczych.

Zwroty

Kupuj bez ryzyka. Masz 14 dni na odstąpienie od umowy sprzedaży.

Czytaj więcej >

Jeżeli decydujesz się na wymianę zakupionego towaru, nie poniesiesz kosztów ponownej wysyłki.

Czytaj więcej >

Zapytaj o produkt

Inne produkty z linii