Sukienka penelopi zwierzęcy wzór - cynamonowy animal

Sukienka Penelopi BS Cynamonowy Animal

239,90 zł

Cena zawiera 23% VAT

Wybierz rozmiar

Sprawdź swój rozmiar!

* wymagane pola

239,90 zł

Short Description

Skład: 100% wiskoza   ściągacze: 100% akryl

 

Tkaninowa sukienka w najmodniejszy wzór tego sezonu (panterka, gepard, motyw zwierzęcy). Dekolt w serek z zamkiem do zapięcie, długi rękaw.

Odcinana poniżej talii z doszytymi falbanami.

 

- sukienka wyprodukowana w Polsce

- wykonana z delikatnej, tkaniny z drukiem

- model bez podszewki

- długi rękaw, dekolt z gipiurą

- sukienka z falbanką doszytą poniżej talii

- układ centek w rzeczywistości, może nieco odbiegać od tej widocznej na zdjęciu

 

Modelka na zdjęciu:

- wzrost: 177 cm

- rozmiar sukienki: 36

Tabela rozmiarów
Rozmiar3436384042
Obwód klatki piersiowej889298102106
Obwód pasa9294102106110
Obwód bioder96100108112114
Długość rękawa zew/od ramienia6262626363
Długość pleców9797979898
Długość przodu7171727272
  1. - Obwód klatki piersiowej
  2. - Obwód pasa
  3. - Obwód bioder
  4. - Długość rękawa zew/od ramienia
  5. - Długość pleców
  6. - Długość przodu
Wszystkie produkty mierzone na płasko bez rozciągania +/- 2-3 cm
Dostawa

PrzesyłkaForma płatnościKoszt dostawyPrzybliżony czas dostawy
Poczta Polska odbiór w punkciePrzedpłata na konto10,00 zł1-2 dni robocze
Paczkomaty InPostPrzedpłata na konto11,00 zł1-2 dni robocze
Kurier48Przedpłata na konto11,00 zł1-2 dni robocze
Kurier DPDPrzedpłata na konto12,90 zł1-2 dni robocze
Kurier DPDPłatność przy odbiorze18,90 zł1-2 dni robocze

Podany czas dostawy, dotyczy terminu dostarczenia przesyłki przez przewoźnika.

Nasze towary dostarczamy wyłącznie do Polski. Zamówienia realizowane są w terminie 1-5 dni roboczych.

Zwroty

Kupuj bez ryzyka. Masz 14 dni na odstąpienie od umowy sprzedaży.

Czytaj więcej >

Jeżeli decydujesz się na wymianę zakupionego towaru, nie poniesiesz kosztów ponownej wysyłki.

Czytaj więcej >

Zapytaj o produkt

Inne produkty z linii