Sukienka nivida - czarny

Sukienka Nivida 2 BS Czany

Normalna cena: 199,90 zł

Special Price 179,90 zł

Cena zawiera 23% VAT

Wybierz rozmiar

Sprawdź swój rozmiar!

* wymagane pola

Normalna cena: 199,90 zł

Special Price 179,90 zł

Short Description

Skład: 90% poliester 10% elastan

 

- sukienka wyprodukowana w Polsce

- model wykonany z dzianiny

- rękaw reglanowy, dopasowany z ozdobną pliską z guzikami

- model rozkloszowany, dekolt półokrągły

- na tyle łezka z guzikiem

 

I Modelka na zdjęciu:

- wzrost: 177 cm

- rozmiar sukienki: 36

 

 

II Modelka na zdjęciu:

- wzrost: 180 cm

- rozmiar sukienki: 46

 

Tabela rozmiarów
Rozmiar363840424446
Obwód klatki piersiowej889496100104110
Obwód pasa100102104106112120
Obwód bioder124130132134144146
Długość rękawa zew/od ramienia444546464749
Długość pleców888990919698
Długość przodu888990919698
  1. - Obwód klatki piersiowej
  2. - Obwód pasa
  3. - Obwód bioder
  4. - Długość rękawa zew/od ramienia
  5. - Długość pleców
  6. - Długość przodu
Wszystkie produkty mierzone na płasko bez rozciągania +/- 2-3 cm
Dostawa

PrzesyłkaForma płatnościKoszt dostawyPrzybliżony czas dostawy
Poczta Polska odbiór w punkciePrzedpłata na konto10,00 zł1-2 dni robocze
Paczkomaty InPostPrzedpłata na konto11,00 zł1-2 dni robocze
Kurier48Przedpłata na konto12,30 zł1-2 dni robocze
Kurier DPDPrzedpłata na konto12,90 zł1-2 dni robocze
Kurier DPDPłatność przy odbiorze18,90 zł1-2 dni robocze

Podany czas dostawy, dotyczy terminu dostarczenia przesyłki przez przewoźnika.

Nasze towary dostarczamy wyłącznie do Polski. Zamówienia realizowane są w terminie 1-5 dni roboczych.

Zwroty

Kupuj bez ryzyka. Masz 14 dni na odstąpienie od umowy sprzedaży.

Czytaj więcej >

Jeżeli decydujesz się na wymianę zakupionego towaru, nie poniesiesz kosztów ponownej wysyłki.

Czytaj więcej >

Zapytaj o produkt

Inne produkty z linii