Więcej widoków

Sukienka netti z falbanami - czarny

Sukienka Netti BS Czarny

259,90 zł

Cena zawiera 23% VAT

Wybierz rozmiar

* wymagane pola

259,90 zł

Short Description

Skład: wierzch: 100% poliester   spód: 100% wiskoza

 

Sukienka z falbanami wykonana z siatki. Rękaw 3/4 z dzwonkiem z koronką.

Dekolt w serek wykończony koronką. Na tyle haftowana siatka ręcznie wycinana. Spodnia warstwa wykonana z naturalnej tkaniny.

W dole sukienki wszyte falbany.

 

- sukienka wyprodukowana w Polsce

- wykonana z delikatnej siatki

- spód wykonany z naturalnej tkaniny

- rękaw z koronką i dzwonkiem, długość 3/4

- dekolt w serek wykończony koronką

- na tyle ozdobny haft

- w dole sukienki wszyte falbany

 

Modelka na zdjęciu:

- wzrost: 177 cm

- rozmiar sukienki: 36

 

Tabela rozmiarów
Rozmiar343638404244
Obwód klatki piersiowej86909498102106
Obwód pasa9498102106110114
Obwód bioder116120124128132136
Długość rękawa zew/od ramienia424344454647
Długość pleców737577798183
Długość przodu868890929395
  1. - Obwód klatki piersiowej
  2. - Obwód pasa
  3. - Obwód bioder
  4. - Długość rękawa zew/od ramienia
  5. - Długość pleców
  6. - Długość przodu
Wszystkie produkty mierzone na płasko bez rozciągania +/- 2-3 cm
Dostawa

PrzesyłkaForma płatnościKoszt dostawyPrzybliżony czas dostawy
Poczta Polska odbiór w punkciePrzedpłata na konto10,00 zł1-2 dni robocze
Paczkomaty InPostPrzedpłata na konto11,00 zł1-2 dni robocze
Kurier48Przedpłata na konto11,00 zł1-2 dni robocze
Kurier DPDPrzedpłata na konto12,90 zł1-2 dni robocze
Kurier DPDPłatność przy odbiorze18,90 zł1-2 dni robocze

Podany czas dostawy, dotyczy terminu dostarczenia przesyłki przez przewoźnika.

Nasze towary dostarczamy wyłącznie do Polski. Zamówienia realizowane są w terminie 1-5 dni roboczych.

Zwroty

Kupuj bez ryzyka. Masz 14 dni na odstąpienie od umowy sprzedaży.

Czytaj więcej >

Jeżeli decydujesz się na wymianę zakupionego towaru, nie poniesiesz kosztów ponownej wysyłki.

Czytaj więcej >

Zapytaj o produkt

Inne kolory

Inne produkty z linii