Sukienka lossi maxi- czarny

Sukienka Lossi BS Czarny

259,90 zł

Cena zawiera 23% VAT

Wybierz rozmiar

Sprawdź swój rozmiar!

* wymagane pola

259,90 zł

Short Description

Skład: 100% wiskoza

 

- sukienka wyprodukowana w Polsce

- wykonana z naturalnej tkaniny wiskozowej

- model na cienkich ramiączkach z regulacją

- ramiączka można przepinać na krzyż

- dekolt i ramiona przykryte falbanami

- długość maxi z rozcięciem na nogę

- cięcie wykończone koronkową taśmą

- głęboki dekolt na tyle i przodzie

 

Modelka na zdjęciu:

- wzrost: 177 cm

- rozmiar sukienki: 36

 

 

Modelka plus size:

- wzrost: 180 cm

- rozmiar sukienki: 44

 

Tabela rozmiarów
Rozmiar343638404244
Obwód klatki piersiowej909498104106110
Obwód pasa86909498102106
Obwód bioder9098102106110114
Długość pleców150153155157159160
Długość przodu150153155157159160
  1. - Obwód klatki piersiowej
  2. - Obwód pasa
  3. - Obwód bioder
  4. - Długość rękawa zew/od ramienia
  5. - Długość pleców
  6. - Długość przodu
Wszystkie produkty mierzone na płasko bez rozciągania +/- 2-3 cm
Dostawa

PrzesyłkaForma płatnościKoszt dostawyPrzybliżony czas dostawy
Poczta Polska odbiór w punkciePrzedpłata na konto10,00 zł1-2 dni robocze
Paczkomaty InPostPrzedpłata na konto11,00 zł1-2 dni robocze
Kurier48Przedpłata na konto12,30 zł1-2 dni robocze
Kurier DPDPrzedpłata na konto12,90 zł1-2 dni robocze
Kurier DPDPłatność przy odbiorze18,90 zł1-2 dni robocze

Podany czas dostawy, dotyczy terminu dostarczenia przesyłki przez przewoźnika.

Nasze towary dostarczamy wyłącznie do Polski. Zamówienia realizowane są w terminie 1-5 dni roboczych.

Zwroty

Kupuj bez ryzyka. Masz 14 dni na odstąpienie od umowy sprzedaży.

Czytaj więcej >

Jeżeli decydujesz się na wymianę zakupionego towaru, nie poniesiesz kosztów ponownej wysyłki.

Czytaj więcej >

Zapytaj o produkt

Inne produkty z linii