Więcej widoków

Sukienka lauretta z krawatką 2 - camel

Sukienka Lauretta 2 BS Camel

179,90 zł

Cena zawiera 23% VAT

Wybierz rozmiar

* wymagane pola

179,90 zł

Short Description

Skład: 100% wiskoza

 

Tkaninowa sukienka z szarfą w dekolcie do przewiązania. Pod karczkiem, na ramionach marszczenia.

Długi rękaw z falbanami. Dół sukienki wykończony na półokrągło, tył dłuższy.

Ultra kobieca sukienka w stylu Wiktoriańskim.

 

- sukienka wyprodukowana w Polsce

- wykonana z delikatnej, naturalnej tkaniny

- w dekolcie szarfa do przewiązania

- na przodzie i na tyle pod karczkiem marszczenia

- długi rękaw z falbanami

 

Modelka na zdjęciu:

- wzrost: 177 cm

- rozmiar sukienki: 36

 

Tabela rozmiarów
Rozmiar3638404244
Obwód klatki piersiowej100104108112116
Obwód pasa9296100104108
Obwód bioder112116120124128
Długość rękawa zew/od ramienia6666.56767.568
Długość pleców93959799101
Długość przodu101103105107109
  1. - Obwód klatki piersiowej
  2. - Obwód pasa
  3. - Obwód bioder
  4. - Długość rękawa zew/od ramienia
  5. - Długość pleców
  6. - Długość przodu
Wszystkie produkty mierzone na płasko bez rozciągania +/- 2-3 cm
Dostawa

PrzesyłkaForma płatnościKoszt dostawyPrzybliżony czas dostawy
Poczta Polska odbiór w punkciePrzedpłata na konto10,00 zł1-2 dni robocze
Paczkomaty InPostPrzedpłata na konto11,00 zł1-2 dni robocze
Kurier48Przedpłata na konto11,00 zł1-2 dni robocze
Kurier DPDPrzedpłata na konto12,90 zł1-2 dni robocze
Kurier DPDPłatność przy odbiorze18,90 zł1-2 dni robocze

Podany czas dostawy, dotyczy terminu dostarczenia przesyłki przez przewoźnika.

Nasze towary dostarczamy wyłącznie do Polski. Zamówienia realizowane są w terminie 1-5 dni roboczych.

Zwroty

Kupuj bez ryzyka. Masz 14 dni na odstąpienie od umowy sprzedaży.

Czytaj więcej >

Jeżeli decydujesz się na wymianę zakupionego towaru, nie poniesiesz kosztów ponownej wysyłki.

Czytaj więcej >

Zapytaj o produkt

Inne kolory

Inne produkty z linii