Więcej widoków

Sukienka boho z falbanami - ecru

Sukienka Floriana BS Ecru

Cena zawiera 23% VAT

Wybierz rozmiar

* wymagane pola

Short Description

Skład: wierzch: 100% poliester podszewka: 100% wiskoza

 

- sukienka wyprodukowana w Polsce

- wierzch sukienki wykonany z transparentnej tkaniny (szyfon)

- sukienka z falbanami w dekolcie na tyle w talii gumka, długi rekaw

- model na podszewce

 

Modelka na zdjęciu:

- wzrost: 177 cm

- rozmiar sukienki: 36

Tabela rozmiarów
Rozmiar3436384042
Obwód klatki piersiowej889296100104
Obwód pasa5458646872
Obwód bioder134138142144148
Długość rękawa zew/od ramienia6364666870
Długość pleców100100100100100
Długość przodu100100100100100
  1. - Obwód klatki piersiowej
  2. - Obwód pasa
  3. - Obwód bioder
  4. - Długość rękawa zew/od ramienia
  5. - Długość pleców
  6. - Długość przodu
Wszystkie produkty mierzone na płasko bez rozciągania +/- 2-3 cm
Dostawa

PrzesyłkaForma płatnościKoszt dostawyPrzybliżony czas dostawy
Paczka w RUCHu odbiór w punkciePrzedpłata na konto6,80 zł1-4 dni robocze
Poczta Polska odbiór w punkciePrzedpłata na konto10,00 zł1-2 dni robocze
Paczkomaty InPostPrzedpłata na konto11,00 zł1-2 dni robocze
Kurier48Przedpłata na konto11,00 zł1-2 dni robocze
Kurier DPDPrzedpłata na konto12,90 zł1-2 dni robocze
Kurier DPDPłatność przy odbiorze18,90 zł1-2 dni robocze

Podany czas dostawy, dotyczy terminu dostarczenia przesyłki przez przewoźnika.

Nasze towary dostarczamy wyłącznie do Polski. Zamówienia realizowane są w terminie 1-5 dni roboczych.

Zwroty

Kupuj bez ryzyka. Masz 14 dni na odstąpienie od umowy sprzedaży.

Czytaj więcej >

Jeżeli decydujesz się na wymianę zakupionego towaru, nie poniesiesz kosztów ponownej wysyłki.

Czytaj więcej >

Zapytaj o produkt