Sukienka boho z falbanami 2 - kwiaty

Sukienka Floriana 2 BS Kwiaty

Cena zawiera 23% VAT

Wybierz rozmiar

* wymagane pola

Short Description

Skład: wierzch: 100% poliester podszewka: 100% wiskoza

 

- sukienka wyprodukowana w Polsce

- wierzch sukienki wykonany z transparentnej tkaniny (szyfon)

- sukienka z falbanami w dekolcie na tyle w talii gumka

- model na podszewce

 

Modelka na zdjęciu:

- wzrost: 177 cm

- rozmiar sukienki: 36

Tabela rozmiarów
Rozmiar36384042
Obwód klatki piersiowej9498102106
Obwód pasa59636770
Obwód bioder116120124128
Długość rękawa zew/od ramienia15151616
Długość pleców98989999
Długość przodu76777879
  1. - Obwód klatki piersiowej
  2. - Obwód pasa
  3. - Obwód bioder
  4. - Długość rękawa zew/od ramienia
  5. - Długość pleców
  6. - Długość przodu
Wszystkie produkty mierzone na płasko bez rozciągania +/- 2-3 cm
Dostawa

Koszt przesyłki kurierskiej:

12,90 zł w przypadku płatności przelewem na konto.

18,90 zł w przypadku płatności przy odbiorze.

Czas dostarczenia przesyłki 1-2 dni robocze.

 

Zwroty

Kupuj bez ryzyka. Masz 14 dni na odstąpienie od umowy sprzedaży.

Czytaj więcej >

Jeżeli decydujesz się na wymianę zakupionego towaru, nie poniesiesz kosztów ponownej wysyłki.

Czytaj więcej >

Zapytaj o produkt