Więcej widoków

Sukienka boho sati - czarny/kwiaty 1

Sukienka Sati BS Czarny/Kwiaty 1

Cena zawiera 23% VAT

Wybierz rozmiar

* wymagane pola

Short Description

Skład:  wierzch 95% poliester 5% elastan   podszewka: 100% wiskoza

 

Rozkloszowana sukienka wykonana z delikatnej siatki z kwiatowym drukiem. Karczek przodu, tyłu i rękawy nie posiadają podszewki są transparentne.

Sukienka rozkloszowana na naturalnej podszewce. Wszystkie falbany i brzegi sukienki nie są wykończone. Produkt można stylizować z paskiem.

 

- sukienka wyprodukowana w Polsce

- rozkloszowana sukienka wykonana z delikatnej siatki z drukiem kwiatowym

- model na naturalnej podszewce

- długi rękaw w falbanami

- w tyle i przodzie sukienki transparentny karczek wykończony falbanami

- sukienka w sprzedaży bez widocznego paska na zdjęciach

 

Modelka na zdjęciu:

- wzrost: 177 cm

- rozmiar sukienki: 36

Tabela rozmiarów
Rozmiar343638404244
Obwód klatki piersiowej96108116118120122
Obwód pasa848892949698
Obwód bioder112116116118120122
Długość rękawa zew/od ramienia525456565657
Długość pleców858590909494
Długość przodu858590909494
  1. - Obwód klatki piersiowej
  2. - Obwód pasa
  3. - Obwód bioder
  4. - Długość rękawa zew/od ramienia
  5. - Długość pleców
  6. - Długość przodu
Wszystkie produkty mierzone na płasko bez rozciągania +/- 2-3 cm
Dostawa

PrzesyłkaForma płatnościKoszt dostawyPrzybliżony czas dostawy
Paczka w RUCHu odbiór w punkciePrzedpłata na konto6,80 zł1-4 dni robocze
Poczta Polska odbiór w punkciePrzedpłata na konto10,00 zł1-2 dni robocze
Paczkomaty InPostPrzedpłata na konto11,00 zł1-2 dni robocze
Kurier48Przedpłata na konto11,00 zł1-2 dni robocze
Kurier DPDPrzedpłata na konto12,90 zł1-2 dni robocze
Kurier DPDPłatność przy odbiorze18,90 zł1-2 dni robocze

Podany czas dostawy, dotyczy terminu dostarczenia przesyłki przez przewoźnika.

Nasze towary dostarczamy wyłącznie do Polski. Zamówienia realizowane są w terminie 1-5 dni roboczych.

Zwroty

Kupuj bez ryzyka. Masz 14 dni na odstąpienie od umowy sprzedaży.

Czytaj więcej >

Jeżeli decydujesz się na wymianę zakupionego towaru, nie poniesiesz kosztów ponownej wysyłki.

Czytaj więcej >

Zapytaj o produkt

Inne kolory