Sukienka anija - krata khaki

Sukienka Anija BS Krata Khaki

359,90 zł

Cena zawiera 23% VAT

Wybierz rozmiar

Sprawdź swój rozmiar!

* wymagane pola

359,90 zł

Short Description

Skład: 100% bawełna 

 

- sukienka wyprodukowana w Polsce

- wykonana z tkaniny w kratę, dwa rozmiary kraty

- góra sukienki zapinana na guziki, kołnierzyk z aksamitną kokardą

- odcinana w talii

- dół rozkloszowany z pionowymi cięciami na przodzie

- długość midi

- długi rękaw wykończony mankietem

- sukienka w sprzedaży bez widocznego paska na zdjęciach

 

Modelka na zdjęciu:

- wzrost: 177 cm

- rozmiar sukienki: 36

 

Tabela rozmiarów
Rozmiar343638404244
Obwód klatki piersiowej86889296100102
Obwód pasa727680828688
Obwód bioder9698100104105106
Długość rękawa zew/od ramienia626363636565
Długość pleców119120120121123123
Długość przodu119120120121123123
  1. - Obwód klatki piersiowej
  2. - Obwód pasa
  3. - Obwód bioder
  4. - Długość rękawa zew/od ramienia
  5. - Długość pleców
  6. - Długość przodu
Wszystkie produkty mierzone na płasko bez rozciągania +/- 2-3 cm
Dostawa

PrzesyłkaForma płatnościKoszt dostawyPrzybliżony czas dostawy
Poczta Polska odbiór w punkciePrzedpłata na konto10,00 zł1-2 dni robocze
Paczkomaty InPostPrzedpłata na konto11,00 zł1-2 dni robocze
Kurier48Przedpłata na konto12,30 zł1-2 dni robocze
Kurier DPDPrzedpłata na konto12,90 zł1-2 dni robocze
Kurier DPDPłatność przy odbiorze18,90 zł1-2 dni robocze

Podany czas dostawy, dotyczy terminu dostarczenia przesyłki przez przewoźnika.

Nasze towary dostarczamy wyłącznie do Polski. Zamówienia realizowane są w terminie 1-5 dni roboczych.

Zwroty

Kupuj bez ryzyka. Masz 14 dni na odstąpienie od umowy sprzedaży.

Czytaj więcej >

Jeżeli decydujesz się na wymianę zakupionego towaru, nie poniesiesz kosztów ponownej wysyłki.

Czytaj więcej >

Zapytaj o produkt

Inne produkty z linii