Więcej widoków

Pikowana kurtka z kapturem - pudrowy róż

Kurtka Daniela BS Pudrowy Róż

Cena zawiera 23% VAT

Wybierz rozmiar

* wymagane pola

Short Description

Skład:  wierzch i spód: 100% poliester   ściągacze: 100% akryl

 

- kurtka wyprodukowana w Polsce

- model wykonany z pikówki i delikatnym ocieplaczem

- kurtka ze ściągaczami w kapturze, na przodzie w rękawie i dolnej części w boku kurtki

- model na podszewce z nadrukiem

- w przodzie kieszenie

 

Modelka na zdjęciu:

- wzrost: 177 cm

- rozmiar kurtki: 36

Tabela rozmiarów
Rozmiar3638404244
Obwód klatki piersiowej100104108112116
Obwód pasa104108112116122
Obwód bioder106110114118124
Długość rękawa zew/od ramienia6767676768
Długość pleców7272727277
Długość przodu6161616166
  1. - Obwód klatki piersiowej
  2. - Obwód pasa
  3. - Obwód bioder
  4. - Długość rękawa zew/od ramienia
  5. - Długość pleców
  6. - Długość przodu
Wszystkie produkty mierzone na płasko bez rozciągania +/- 2-3 cm
Dostawa

PrzesyłkaForma płatnościKoszt dostawyPrzybliżony czas dostawy
Poczta Polska odbiór w punkciePrzedpłata na konto10,00 zł1-2 dni robocze
Paczkomaty InPostPrzedpłata na konto11,00 zł1-2 dni robocze
Kurier48Przedpłata na konto11,00 zł1-2 dni robocze
Kurier DPDPrzedpłata na konto12,90 zł1-2 dni robocze
Kurier DPDPłatność przy odbiorze18,90 zł1-2 dni robocze

Podany czas dostawy, dotyczy terminu dostarczenia przesyłki przez przewoźnika.

Nasze towary dostarczamy wyłącznie do Polski. Zamówienia realizowane są w terminie 1-5 dni roboczych.

Zwroty

Kupuj bez ryzyka. Masz 14 dni na odstąpienie od umowy sprzedaży.

Czytaj więcej >

Jeżeli decydujesz się na wymianę zakupionego towaru, nie poniesiesz kosztów ponownej wysyłki.

Czytaj więcej >

Zapytaj o produkt