Więcej widoków

Pikowana kurtka pudrowy róż/szary

Kurtka Hitt BS P. Róż/Szary

Cena zawiera 23% VAT

Wybierz rozmiar

* wymagane pola

Short Description

Skład: wierzch: 100% poliester  spód: 100% poliester

 

- kurtka wyprodukowana w Polsce

- model wykonany z pikowanej ocieplaczem tkaniny

- wysoka stójka, na przodzie kieszenie

- zapinana na zamek

- dodatkową zaletą jest spód kurtki, który dodatkowo chroni przed wiatrem

 

Modelka na zdjęciu:

- wzrost: 177 cm

- rozmiar kurtki: 36

Tabela rozmiarów
Rozmiar3638404244
Obwód klatki piersiowej96102104106110
Obwód pasa100104108114116
Obwód bioder116128128134136
Długość rękawa zew/od ramienia7070727275
Długość pleców7273737378
Długość przodu6868686872
  1. - Obwód klatki piersiowej
  2. - Obwód pasa
  3. - Obwód bioder
  4. - Długość rękawa zew/od ramienia
  5. - Długość pleców
  6. - Długość przodu
Wszystkie produkty mierzone na płasko bez rozciągania +/- 2-3 cm
Dostawa

Koszt przesyłki kurierskiej:

12,90 zł w przypadku płatności przelewem na konto.

18,90 zł w przypadku płatności przy odbiorze.

Czas dostarczenia przesyłki 1-2 dni robocze.

 

Zwroty

Kupuj bez ryzyka. Masz 14 dni na odstąpienie od umowy sprzedaży.

Czytaj więcej >

Jeżeli decydujesz się na wymianę zakupionego towaru, nie poniesiesz kosztów ponownej wysyłki.

Czytaj więcej >

Zapytaj o produkt

Inne kolory