Więcej widoków

Oversizowa koszula z asymetrią - kwiaty khaki/latte

Koszula Sasu 2 BS Kwiaty Khaki/Latte

Normalna cena: 179,90 zł

Special Price 119,90 zł

Cena zawiera 23% VAT

Wybierz rozmiar

Sprawdź swój rozmiar!

* wymagane pola

Normalna cena: 179,90 zł

Special Price 119,90 zł

Short Description

Skład: 100% wiskoza

 

- koszula wyprodukowana w Polsce

- wykonana z delikatnej, zwiewnej, naturalnej tkaniny z drukiem

- dekolt półokrągły z plisą

- zapinana na guziki

- dodatkowo troczek do przewiązania w talii

- długi rękaw z marszczeniami zapięty na podtrzymywacz

 

Modelka na zdjęciu:

- wzrost: 177 cm

- rozmiar koszuli: 36

Tabela rozmiarów
Rozmiar3638404244
Obwód klatki piersiowej112116120124128
Obwód pasa110114118122126
Obwód bioder126130134138142
Długość rękawa zew/od ramienia6565666767
Długość pleców79818181.582.5
Długość przodu7172737476
  1. - Obwód klatki piersiowej
  2. - Obwód pasa
  3. - Obwód bioder
  4. - Długość rękawa zew/od ramienia
  5. - Długość pleców
  6. - Długość przodu
Wszystkie produkty mierzone na płasko bez rozciągania +/- 2-3 cm
Dostawa

PrzesyłkaForma płatnościKoszt dostawyPrzybliżony czas dostawy
Poczta Polska odbiór w punkciePrzedpłata na konto10,00 zł1-2 dni robocze
Paczkomaty InPostPrzedpłata na konto11,00 zł1-2 dni robocze
Kurier48Przedpłata na konto11,00 zł1-2 dni robocze
Kurier DPDPrzedpłata na konto12,90 zł1-2 dni robocze
Kurier DPDPłatność przy odbiorze18,90 zł1-2 dni robocze

Podany czas dostawy, dotyczy terminu dostarczenia przesyłki przez przewoźnika.

Nasze towary dostarczamy wyłącznie do Polski. Zamówienia realizowane są w terminie 1-5 dni roboczych.

Zwroty

Kupuj bez ryzyka. Masz 14 dni na odstąpienie od umowy sprzedaży.

Czytaj więcej >

Jeżeli decydujesz się na wymianę zakupionego towaru, nie poniesiesz kosztów ponownej wysyłki.

Czytaj więcej >

Zapytaj o produkt