Więcej widoków

Oversizowa koszula desert - kobra

Koszula Desert BS Kobra

219,90 zł

Cena zawiera 23% VAT

Wybierz rozmiar

Sprawdź swój rozmiar!

* wymagane pola

219,90 zł

Short Description

Skład: 100% poliester

 

- koszula wyprodukowana w Polsce

- wykonana z tkaniny z drukiem z motywem zwierzęcym

- karczek tyłu wykonany z koronki

- długi rękaw zapinany na guzik+ podtrzymywacze do podpięcia na długość 3/4

- fason oversizowy, luźny w formie

 

Modelka na zdjęciu:

- wzrost: 177 cm

- rozmiar koszuli: 36/38

 

Tabela rozmiarów
Rozmiar3436/3840/4244
Obwód klatki piersiowej94100108112
Obwód pasa96104110114
Obwód bioder112118124126
Długość rękawa zew/od ramienia58596161
Długość pleców88909193
Długość przodu70717275
  1. - Obwód klatki piersiowej
  2. - Obwód pasa
  3. - Obwód bioder
  4. - Długość rękawa zew/od ramienia
  5. - Długość pleców
  6. - Długość przodu
Wszystkie produkty mierzone na płasko bez rozciągania +/- 2-3 cm
Dostawa

PrzesyłkaForma płatnościKoszt dostawyPrzybliżony czas dostawy
Poczta Polska odbiór w punkciePrzedpłata na konto10,00 zł1-2 dni robocze
Paczkomaty InPostPrzedpłata na konto11,00 zł1-2 dni robocze
Kurier48Przedpłata na konto11,00 zł1-2 dni robocze
Kurier DPDPrzedpłata na konto12,90 zł1-2 dni robocze
Kurier DPDPłatność przy odbiorze18,90 zł1-2 dni robocze

Podany czas dostawy, dotyczy terminu dostarczenia przesyłki przez przewoźnika.

Nasze towary dostarczamy wyłącznie do Polski. Zamówienia realizowane są w terminie 1-5 dni roboczych.

Zwroty

Kupuj bez ryzyka. Masz 14 dni na odstąpienie od umowy sprzedaży.

Czytaj więcej >

Jeżeli decydujesz się na wymianę zakupionego towaru, nie poniesiesz kosztów ponownej wysyłki.

Czytaj więcej >

Zapytaj o produkt

Inne produkty z linii