Więcej widoków

Mini sukienka z falbanami - latte/kwiaty

Sukienka Famix BS Latte/Kwiaty

Cena zawiera 23% VAT

Wybierz rozmiar

* wymagane pola

Short Description

Skład: 85% poliester  10% wiskoza 5% jedwab

 

- sukienka wyprodukowana w Polsce

- model wykonany z lekkiej satynowej tkaniny z kwiatowym drukiem

- dekolt z pęknięciem, z ozdobnymi lamówkami

- rozkloszowany rękaw 3/4

- dół sukienki rozkloszowany z dwiema falbanami

 

Modelka na zdjęciu:

- wzrost: 177 cm

- rozmiar sukienki: 36

Tabela rozmiarów
Rozmiar343638404244
Obwód klatki piersiowej9498104108112114
Obwód pasa98102106110114116
Obwód bioder106110114118122126
Długość rękawa zew/od ramienia404040404041
Długość pleców838485878991
Długość przodu808182838587
  1. - Obwód klatki piersiowej
  2. - Obwód pasa
  3. - Obwód bioder
  4. - Długość rękawa zew/od ramienia
  5. - Długość pleców
  6. - Długość przodu
Wszystkie produkty mierzone na płasko bez rozciągania +/- 2-3 cm
Dostawa

Koszt przesyłki kurierskiej:

12,90 zł w przypadku płatności przelewem na konto.

18,90 zł w przypadku płatności przy odbiorze.

Czas dostarczenia przesyłki 1-2 dni robocze.

 

Zwroty

Kupuj bez ryzyka. Masz 14 dni na odstąpienie od umowy sprzedaży.

Czytaj więcej >

Jeżeli decydujesz się na wymianę zakupionego towaru, nie poniesiesz kosztów ponownej wysyłki.

Czytaj więcej >

Zapytaj o produkt