Marynarka dwurzędowa 2- krata

Marynarka Catarina 2 BS Krata

349,90 zł

Cena zawiera 23% VAT

Wybierz rozmiar

Sprawdź swój rozmiar!

* wymagane pola

349,90 zł

Short Description

Skład: 95% poliester 5% elastan   podszewka: 100% poliester

 

- marynarka wyprodukowana w Polsce

- model dwurzędowy z otwartymi klapami

- wykonany z dzianiny żakardowej, zapinana na guziki

- w przodzie kieszenie, podszewka w rękawach, wszystkie szwy wewnętrzne lamowane

 

Modelka na zdjęciu:

- wzrost: 172 cm

- rozmiar marynarki:36

Tabela rozmiarów
Rozmiar343638404244
Obwód klatki piersiowej86909498102106
Obwód pasa8488909496102
Obwód bioder96102108112116120
Długość rękawa zew/od ramienia606162.56363.564
Długość pleców747478798082
Długość przodu747576777880
  1. - Obwód klatki piersiowej
  2. - Obwód pasa
  3. - Obwód bioder
  4. - Długość rękawa zew/od ramienia
  5. - Długość pleców
  6. - Długość przodu
Wszystkie produkty mierzone na płasko bez rozciągania +/- 2-3 cm
Dostawa

PrzesyłkaForma płatnościKoszt dostawyPrzybliżony czas dostawy
Poczta Polska odbiór w punkciePrzedpłata na konto10,00 zł1-2 dni robocze
Paczkomaty InPostPrzedpłata na konto11,00 zł1-2 dni robocze
Kurier48Przedpłata na konto11,00 zł1-2 dni robocze
Kurier DPDPrzedpłata na konto12,90 zł1-2 dni robocze
Kurier DPDPłatność przy odbiorze18,90 zł1-2 dni robocze

Podany czas dostawy, dotyczy terminu dostarczenia przesyłki przez przewoźnika.

Nasze towary dostarczamy wyłącznie do Polski. Zamówienia realizowane są w terminie 1-5 dni roboczych.

Zwroty

Kupuj bez ryzyka. Masz 14 dni na odstąpienie od umowy sprzedaży.

Czytaj więcej >

Jeżeli decydujesz się na wymianę zakupionego towaru, nie poniesiesz kosztów ponownej wysyłki.

Czytaj więcej >

Zapytaj o produkt

Inne kolory