Kurtka rutenia - khaki

Kurtka Rutenia BS Khaki

399,90 zł

Cena zawiera 23% VAT

Short Description

Skład: 100% poliester   ściągacze: 100% akryl 

Zimowa kurtka wykonana z tkaniny z ocieplaczem, duży, otulający kołnierz zapinany na magnesy.

Dół kurtki asymetryczny, długi rękaw ze ściągaczem. W przodzie kieszenie. Model na podszewce z drukiem.

 

- kurtka wyprodukowana w Polsce

- model na ocieplaczu i podszewce z drukiem

- duży kołnierz z zapięciem na magnesy

- kurtka zapinana na napy, asymetryczna

- na przodzie kieszenie, w rękawie ściągacze

 

Modelka na zdjęciu:

- wzrost: 177 cm

- rozmiar kurtki: 36

Tabela rozmiarów
Rozmiar34363840424446
Obwód klatki piersiowej96100104108112116120
Obwód pasa100104108112116120124
Obwód bioder110114118122126130134
Długość rękawa zew/od ramienia62626263636767
Długość pleców71727273738080
Długość przodu63646465657070
  1. - Obwód klatki piersiowej
  2. - Obwód pasa
  3. - Obwód bioder
  4. - Długość rękawa zew/od ramienia
  5. - Długość pleców
  6. - Długość przodu
Wszystkie produkty mierzone na płasko bez rozciągania +/- 2-3 cm
Dostawa

PrzesyłkaForma płatnościKoszt dostawyPrzybliżony czas dostawy
Poczta Polska odbiór w punkciePrzedpłata na konto10,00 zł1-2 dni robocze
Paczkomaty InPostPrzedpłata na konto11,00 zł1-2 dni robocze
Kurier48Przedpłata na konto11,00 zł1-2 dni robocze
Kurier DPDPrzedpłata na konto12,90 zł1-2 dni robocze
Kurier DPDPłatność przy odbiorze18,90 zł1-2 dni robocze

Podany czas dostawy, dotyczy terminu dostarczenia przesyłki przez przewoźnika.

Nasze towary dostarczamy wyłącznie do Polski. Zamówienia realizowane są w terminie 1-5 dni roboczych.

Zwroty

Kupuj bez ryzyka. Masz 14 dni na odstąpienie od umowy sprzedaży.

Czytaj więcej >

Jeżeli decydujesz się na wymianę zakupionego towaru, nie poniesiesz kosztów ponownej wysyłki.

Czytaj więcej >

Zapytaj o produkt

Inne produkty z linii