Więcej widoków

Koszula oversize w paski - kobalt/musztarda

Koszula Teva BS Kobalt/Musztarda

Cena zawiera 23% VAT

Wybierz rozmiar

* wymagane pola

Short Description

Skład: 50% poliester 30% wiskoza 20% poliamid

 

Oversizowa koszula zapinana na guziki z krytą plisą. Wykonana z delikatnej tkaniny z drukiem w układzie pasków żółto/niebieskich.

Rękaw kimono o długości 3/4 wykończony mankietem, ta długość rękawa pokazuje najszczuplejszy fragment naszej ręki, czyli nadgarstek .

Tył asymetryczny, dłuższy od przodu, zabieg ten daje większe możliwości w ostatecznej stylizacji , do koszuli możemy swobodnie nosić tregginsy lub legginsy.

 

- koszula wyprodukowana w Polsce

- model zapinany na guziki, rękaw 3/4 kimono

- fason oversizowy, tył asymetryczny dłuższy

- wykonana z delikatnej tkaniny w paski

- koszula wyprodukowana w Polsce

 

Modelka na zdjęciu:

- wzrost: 177 cm

- rozmiar koszuli: 36

Tabela rozmiarów
Rozmiar3436384042
Obwód klatki piersiowej104108112116120
Obwód pasa100104108112116
Obwód bioder106110114120124
Długość rękawa zew/od ramienia4748495051
Długość pleców7070707070
Długość przodu6464646464
  1. - Obwód klatki piersiowej
  2. - Obwód pasa
  3. - Obwód bioder
  4. - Długość rękawa zew/od ramienia
  5. - Długość pleców
  6. - Długość przodu
Wszystkie produkty mierzone na płasko bez rozciągania +/- 2-3 cm
Dostawa

PrzesyłkaForma płatnościKoszt dostawyPrzybliżony czas dostawy
Poczta Polska odbiór w punkciePrzedpłata na konto10,00 zł1-2 dni robocze
Paczkomaty InPostPrzedpłata na konto11,00 zł1-2 dni robocze
Kurier48Przedpłata na konto11,00 zł1-2 dni robocze
Kurier DPDPrzedpłata na konto12,90 zł1-2 dni robocze
Kurier DPDPłatność przy odbiorze18,90 zł1-2 dni robocze

Podany czas dostawy, dotyczy terminu dostarczenia przesyłki przez przewoźnika.

Nasze towary dostarczamy wyłącznie do Polski. Zamówienia realizowane są w terminie 1-5 dni roboczych.

Zwroty

Kupuj bez ryzyka. Masz 14 dni na odstąpienie od umowy sprzedaży.

Czytaj więcej >

Jeżeli decydujesz się na wymianę zakupionego towaru, nie poniesiesz kosztów ponownej wysyłki.

Czytaj więcej >

Zapytaj o produkt