Więcej widoków

Kombinezon z dekoltem hiszpanka - błękitny

Kombinezon Kaddo BS Błękitny

Cena zawiera 23% VAT

Wybierz rozmiar

* wymagane pola

Short Description

Skład: 60% bawełna 35% poliester 5% elastan

 

- kombinezon wyprodukowany w Polsce

- dekolt hiszpanka z falbaną

- w kontraście haftowana aplikacja do przewiązania

- kombinezon odcinany w talii, dół luźny w formie

 

Modelka na zdjęciu:

- wzrost: 177 cm

- rozmiar kombinezonu: 36

Tabela rozmiarów
Rozmiar363840424446
Obwód klatki piersiowej788286909498
Obwód pasa646670748046
Obwód bioder9094100104108116
Długość pleców114114114116116120
Długość przodu130130132134134136
  1. - Obwód klatki piersiowej
  2. - Obwód pasa
  3. - Obwód bioder
  4. - Długość rękawa zew/od ramienia
  5. - Długość pleców
  6. - Długość przodu
Wszystkie produkty mierzone na płasko bez rozciągania +/- 2-3 cm
Dostawa

Koszt przesyłki kurierskiej:

12,90 zł w przypadku płatności przelewem na konto.

18,90 zł w przypadku płatności przy odbiorze.

Czas dostarczenia przesyłki 1-2 dni robocze.

 

Zwroty

Kupuj bez ryzyka. Masz 14 dni na odstąpienie od umowy sprzedaży.

Czytaj więcej >

Jeżeli decydujesz się na wymianę zakupionego towaru, nie poniesiesz kosztów ponownej wysyłki.

Czytaj więcej >

Zapytaj o produkt