Dwurzędowa marynarka priscilla - orzechowy

Marynarka Priscilla BS Orzechowy

389,90 zł

Cena zawiera 23% VAT

Wybierz rozmiar

Sprawdź swój rozmiar!

* wymagane pola

389,90 zł

Short Description

Skład: wierzch: 75% poliester 20% wiskoza 5% elastan   podszewka: 100% poliester

 

Dwurzędowa marynarka wykonana z tkaniny, zapinana na ozdobne guziki w stylu college. Kołnierz przylegający do szyi, mocno otwarte klapy.

Długość za linie bioder, model luźny. Marynarkę można skompletować ze spodniami PRISCILLA, modele wykonane są z tej samej tkaniny.

 

-marynarka wyprodukowana w Polsce 

- model dwurzędowy z otwartymi klapami 

- wykonany z tkaniny, zapinana na guziki dwurzędowe

- w przodzie kieszenie, podszewka w rękawach, wszystkie szwy wewnętrzne lamowane 

 

Modelka na zdjęciu:

- wzrost: 177 cm

- rozmiar marynarki: 36

 

Modelka plus size:

- wzrost: 172 cm

- rozmiar marynarki: 46

Tabela rozmiarów
Rozmiar343638404244
Obwód klatki piersiowej88929496102108
Obwód pasa84889294100101
Obwód bioder98100104108112118
Długość rękawa zew/od ramienia606262626263
Długość pleców788080808080
Długość przodu788080808080
  1. - Obwód klatki piersiowej
  2. - Obwód pasa
  3. - Obwód bioder
  4. - Długość rękawa zew/od ramienia
  5. - Długość pleców
  6. - Długość przodu
Wszystkie produkty mierzone na płasko bez rozciągania +/- 2-3 cm
Dostawa

PrzesyłkaForma płatnościKoszt dostawyPrzybliżony czas dostawy
Poczta Polska odbiór w punkciePrzedpłata na konto10,00 zł1-2 dni robocze
Paczkomaty InPostPrzedpłata na konto11,00 zł1-2 dni robocze
Kurier48Przedpłata na konto12,30 zł1-2 dni robocze
Kurier DPDPrzedpłata na konto12,90 zł1-2 dni robocze
Kurier DPDPłatność przy odbiorze18,90 zł1-2 dni robocze

Podany czas dostawy, dotyczy terminu dostarczenia przesyłki przez przewoźnika.

Nasze towary dostarczamy wyłącznie do Polski. Zamówienia realizowane są w terminie 1-5 dni roboczych.

Zwroty

Kupuj bez ryzyka. Masz 14 dni na odstąpienie od umowy sprzedaży.

Czytaj więcej >

Jeżeli decydujesz się na wymianę zakupionego towaru, nie poniesiesz kosztów ponownej wysyłki.

Czytaj więcej >

Zapytaj o produkt

Inne kolory

Inne produkty z linii