Więcej widoków

Dopasowany golf kori - prążek

Golf Kori BS Prążek

Cena zawiera 23% VAT

Wybierz rozmiar

* wymagane pola

Short Description

Skład: 80% poliestre 14% len 6% elastan

 

Dopasowany golf z długim rękawem wykończonym mankietem. Wykonany z dzianiny z domieszką lnu.

Pod dekoltem wszyta riuszka z siatki. model dopasowany.

 

- golf wyprodukowany w Polsce

- wykonany z dzianiny z prążkiem z domieszką lnu

- długi rękaw wykończony mankietem

- model dopasowany z riuszką pod dekoltem

 

Modelka na zdjęciu:

- wzrost: 177 cm

- rozmiar swetra: 36

Tabela rozmiarów
Rozmiar343638404244
Obwód klatki piersiowej8688909298100
Obwód pasa808284869094
Obwód bioder98100102106110116
Długość rękawa zew/od ramienia606061626363
Długość pleców606061626363
Długość przodu565659595960
  1. - Obwód klatki piersiowej
  2. - Obwód pasa
  3. - Obwód bioder
  4. - Długość rękawa zew/od ramienia
  5. - Długość pleców
  6. - Długość przodu
Wszystkie produkty mierzone na płasko bez rozciągania +/- 2-3 cm
Dostawa

PrzesyłkaForma płatnościKoszt dostawyPrzybliżony czas dostawy
Poczta Polska odbiór w punkciePrzedpłata na konto10,00 zł1-2 dni robocze
Paczkomaty InPostPrzedpłata na konto11,00 zł1-2 dni robocze
Kurier48Przedpłata na konto11,00 zł1-2 dni robocze
Kurier DPDPrzedpłata na konto12,90 zł1-2 dni robocze
Kurier DPDPłatność przy odbiorze18,90 zł1-2 dni robocze

Podany czas dostawy, dotyczy terminu dostarczenia przesyłki przez przewoźnika.

Nasze towary dostarczamy wyłącznie do Polski. Zamówienia realizowane są w terminie 1-5 dni roboczych.

Zwroty

Kupuj bez ryzyka. Masz 14 dni na odstąpienie od umowy sprzedaży.

Czytaj więcej >

Jeżeli decydujesz się na wymianę zakupionego towaru, nie poniesiesz kosztów ponownej wysyłki.

Czytaj więcej >

Zapytaj o produkt