Więcej widoków

Bluzka natural z haftami - camelowy

Bluzka Natural BS Camelowy

209,90 zł

Cena zawiera 23% VAT

Wybierz rozmiar

Sprawdź swój rozmiar!

* wymagane pola

209,90 zł

Short Description

Skład: 100% wiskoza

 

- bluzka wyprodukowana w Polsce

- wykonana z naturalnej tkaniny

- na przodzie i tyle ozdobne hafty

- długi rękaw rozkloszowany

- dekolt półokrągły ze stójką i pęknięciem

- bluza w ramionach dopasowana, dół rozkloszowany

 

Modelka na zdjęciu:

- wzrost: 177 cm

- rozmiar bluzki: 36

 

Tabela rozmiarów
Rozmiar343638404244
Obwód klatki piersiowej100104106112118120
Obwód pasa106110112118120124
Obwód bioder116122124130136138
Długość rękawa zew/od ramienia616161616162
Długość pleców686868687073
Długość przodu686868687073
  1. - Obwód klatki piersiowej
  2. - Obwód pasa
  3. - Obwód bioder
  4. - Długość rękawa zew/od ramienia
  5. - Długość pleców
  6. - Długość przodu
Wszystkie produkty mierzone na płasko bez rozciągania +/- 2-3 cm
Dostawa

PrzesyłkaForma płatnościKoszt dostawyPrzybliżony czas dostawy
Poczta Polska odbiór w punkciePrzedpłata na konto10,00 zł1-2 dni robocze
Paczkomaty InPostPrzedpłata na konto11,00 zł1-2 dni robocze
Kurier48Przedpłata na konto11,00 zł1-2 dni robocze
Kurier DPDPrzedpłata na konto12,90 zł1-2 dni robocze
Kurier DPDPłatność przy odbiorze18,90 zł1-2 dni robocze

Podany czas dostawy, dotyczy terminu dostarczenia przesyłki przez przewoźnika.

Nasze towary dostarczamy wyłącznie do Polski. Zamówienia realizowane są w terminie 1-5 dni roboczych.

Zwroty

Kupuj bez ryzyka. Masz 14 dni na odstąpienie od umowy sprzedaży.

Czytaj więcej >

Jeżeli decydujesz się na wymianę zakupionego towaru, nie poniesiesz kosztów ponownej wysyłki.

Czytaj więcej >

Zapytaj o produkt

Inne kolory

Inne produkty z linii