Bluzka laura z krawatką - pawie oczko

Bluzka laura 2 BS Pawie Oczko

189,90 zł

Cena zawiera 23% VAT

Wybierz rozmiar

Sprawdź swój rozmiar!

* wymagane pola

189,90 zł

Short Description

Skład: 100% poliester

 

Szyfonowa bluzka z szarfą w dekolcie do przewiązania.

Pod karczkiem na ramionach marszczenia. Długi rękaw z mankietem do zapięcia.

Ultra kobieca bluzka w stylu Wiktoriańskim.

 

- bluzka wyprodukowana w Polsce

- wykonana z delikatnej tkaniny, pół transparentnej

- w dekolcie szarfa do przewiązania

- na przodzie i na tyle pod karczkiem marszczenia

- długi rękaw wykończony mankietem

 

Modelka na zdjęciu:

- wzrost: 177 cm

- rozmiar bluzki: 36

 

Modelka plus size:

- wzrost: 172 cm

- rozmiar bluzki: 46

Tabela rozmiarów
Rozmiar34363840424446
Obwód klatki piersiowej889498102106110116
Obwód pasa86909498102106110
Obwód bioder98102106110114118122
Długość rękawa zew/od ramienia62626363636366
Długość pleców77778080818181
Długość przodu71727272727577
  1. - Obwód klatki piersiowej
  2. - Obwód pasa
  3. - Obwód bioder
  4. - Długość rękawa zew/od ramienia
  5. - Długość pleców
  6. - Długość przodu
Wszystkie produkty mierzone na płasko bez rozciągania +/- 2-3 cm
Dostawa

PrzesyłkaForma płatnościKoszt dostawyPrzybliżony czas dostawy
Poczta Polska odbiór w punkciePrzedpłata na konto10,00 zł1-2 dni robocze
Paczkomaty InPostPrzedpłata na konto11,00 zł1-2 dni robocze
Kurier48Przedpłata na konto11,00 zł1-2 dni robocze
Kurier DPDPrzedpłata na konto12,90 zł1-2 dni robocze
Kurier DPDPłatność przy odbiorze18,90 zł1-2 dni robocze

Podany czas dostawy, dotyczy terminu dostarczenia przesyłki przez przewoźnika.

Nasze towary dostarczamy wyłącznie do Polski. Zamówienia realizowane są w terminie 1-5 dni roboczych.

Zwroty

Kupuj bez ryzyka. Masz 14 dni na odstąpienie od umowy sprzedaży.

Czytaj więcej >

Jeżeli decydujesz się na wymianę zakupionego towaru, nie poniesiesz kosztów ponownej wysyłki.

Czytaj więcej >

Zapytaj o produkt

Inne kolory

Inne produkty z linii