Zbliżający się ku końcowi ostatni wakacyjny miesiąc – sierpień, był dla Dziewczyn Blue Shadow okresem niesamowicie pracowitym. W czasie, kiedy zapewne większość z Was odpoczywała na urlopie lub planowała jak spędzić czas wolny od pracy, ekipa pracowitych jak mrówki dziewczyn - planowała, organizowała i OTWIERAŁA kolejne sklepy w Polsce. Dzięki ich zaangażowaniu, na modowej mapie naszego kraju, pojawiły się nowe salony Blue Shadow.

Po krótkiej przerwie Blue Shadow znowu zawitało w Poznaniu. Tym razem nasz salon znajdziecie w jednej z tamtejszych galerii handlowych - w Poznań City Center, przy ulicy Matyi 2.

Roksanę przepełniała duma zapraszając Klientki do nowo otwartego sklepu

Niecały tydzień później, w Alfa Centrum Grudziądz, na ulicy Chełmińskiej 4, miało miejsce wielkie otwarcie pierwszego salonu Blue Shadow w tym mieście. Nad otwarciem, wraz z zespołem, czuwała Wanda.

Oto co pokazało się Klientkom przed oczami w dniu otwarcia sklepu w Grudziądzu

Wanda stanęła również na wysokości zadania w Alfa Centrum Białystok, gdzie także w tym miesiącu pojawił się salon naszej marki. Alfa Centrum Białystok znajdziecie przy ulicy Świętojańskiej 15.

Wanda, Ania oraz Natalia witają pierwsze Klientki w Białymstoku

Kto był w jednym z naszych nowych sklepów? Kto widział? :) To jeszcze nie koniec intensywnej pracy nad otwarciami nowych salonów. Już wkrótce, na modowej mapie Blue Shadow, pojawi się Kwidzyn. Kto wie, w jakim mieście zawitamy w następnej kolejności.

Dodaj komentarz
* wymagane pola